Frey Couleur Principea is a character from Gyakushuu 4 featuring 腰まで 金髪 / 黄色 hair and 青 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 36681 |
|---|---|
| Name | Frey Couleur Principea |
| Other Names | フレイ・クルール・プリンシペア |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Gyakushuu 4 |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Saki Minase, 水瀬沙季, みなせ さき |
| タグ | axe, armor, dress |
| Personality | |
| Height | 169cm |
| Weight | 54kg |
| Bust | 83cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 86cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Frey Couleur Principea
プロフィール
Frey Couleur Principea is a character from Gyakushuu 4.
They have been indexed as 女性 大人 with 青 eyes and 金髪 / 黄色 hair that is 腰まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 青 | |
| 毛の色 | 金髪 / 黄色 | |
| 毛の長さ | 腰まで | |
| 大まかな年齢区分 | 大人 | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| MrVladPlay joined |
| Natsu22s joined |

Facebook 
Gyakushuu (Series)
Gyakushuu 4
Abuse Counterattack 5