Hiver Layla Gallus is an unsorted character from Gyakushuu 4 known for 胸まで 紫 hair and ピンク eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 36683 |
|---|---|
| Name | Hiver Layla Gallus |
| Other Names | イヴェル・レイラ・ガリュス |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Gyakushuu 4 |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Miyabi Shion, 紫苑みやび, しおん みやび |
| タグ | queen, hat, cape, dress, staff, belt |
| Personality | |
| Height | 166cm |
| Weight | 60kg |
| Bust | 104cm |
| Waist | 62cm |
| Hip | 91cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Hiver Layla Gallus
プロフィール
Hiver Layla Gallus is a character from Gyakushuu 4.
They have been indexed as 女性 大人 with ピンク eyes and 紫 hair that is 胸まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | ピンク | |
| 毛の色 | 紫 | |
| 毛の長さ | 胸まで | |
| 大まかな年齢区分 | 大人 | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| IDK_ joined |
Luna_Bakugo faved Boku no Hero Academia: Final Season
|
| Luna_Bakugo joined |
| MrOtaku26 joined |
| RollingStationCubie joined |

Facebook 
Gyakushuu (Series)
Gyakushuu 4
Luna_Bakugo faved