☰ Links
| Logs
|
|
| ID | 41294 |
|---|---|
| Name | Tsukuyo Rokugou |
| Other Names | 六郷 月詠(ろくごう つくよ) |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | 3-days Marriage ~Hikarugenji no Koibito~ |
| Media Type | h-game |
| 声優 | |
| タグ | stockings, ribbon, tie, school uniform, twintails |
| Personality | |
| Height | 165cm |
| Bust | 86cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 83cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Tsukuyo Rokugou
プロフィール
Anime girl Tsukuyo Rokugou is a character from 3-days Marriage ~Hikarugenji no Koibito~.
They have been indexed as 女性 Teen with 茶色 eyes and 紫 hair that is 腰まで / 腰より length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 茶色 | |
| 毛の色 | 紫 | |
| 毛の長さ | 腰まで / 腰より | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images
Comment
Capture Game | What is this? | Hints
Waifu and Imouto systems have now merged into something new, the Family Tree! Explore 19 relationship options, and maintain happiness with your family by chatting with them.
/from/3-days Marriage ~光源氏の恋人~/uploads/chars/4758-584518663.jpg)
Facebook 

3-days Marriage ~Hikarugenji no Koibito~