One of the notable characters from Futsuno Fantasy, LL is recognized for 肩まで オレンジ hair and オレンジ eyes.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 46336 |
|---|---|
| Name | LL |
| Other Names | エルエル |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Futsuno Fantasy |
| Media Type | h-game |
| 声優 | |
| タグ | gown, tiara, ahoge, bow, plaid |
| Personality | |
| Height | 154cm |
| Bust | 80cm |
| Waist | 52cm |
| Hip | 81cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
LL
プロフィール
LL is a character from Futsuno Fantasy.
They have been indexed as 女性 Teen with オレンジ eyes and オレンジ hair that is 肩まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | オレンジ | |
| 毛の色 | オレンジ | |
| 毛の長さ | 肩まで | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Mythicalsoul100 joined |
| Fkiska joined |

Facebook 
Futsuno Fantasy