Mayaka Jinno is an unsorted character from Jikan Fuusa known for 肩まで ピンク hair and 赤 eyes.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 47374 |
|---|---|
| Name | Mayaka Jinno |
| Other Names | 神野 麻耶佳 (じんの まやか) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Jikan Fuusa |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Airi Ishihara, 石原 愛依梨, いしはら あいり |
| タグ | twintails, hair ribbons, hair loop, school uniform, tie, plaid, tights, hinnyuu, sneakers |
| Personality | |
| Height | 167cm |
| Bust | 78cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 82cm |
| Role | Osananajimi |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Mayaka Jinno
プロフィール
Mayaka Jinno is a character from Jikan Fuusa.
They have been indexed as 女性 Teen with 赤 eyes and ピンク hair that is 肩まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 赤 | |
| 毛の色 | ピンク | (赤) |
| 毛の長さ | 肩まで | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| sheedy joined |
| Somniscope joined |
1
15 /from/時間封鎖/uploads/chars/4758-2106546701.jpg)
Facebook 
Jikan Fuusa