☰ Links
| Logs
|
|
| ID | 47474 |
|---|---|
| Name | Reimi Azuma |
| Other Names | 東 令美 (あずま れいみ) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Kisei Fuka ~Ore wa Sonzai Shinai no de, Nani o Yatte mo Yurusareru~ |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Miya Hanaki, 華木ミヤ, はなき みや |
| タグ | belt, skirt, tights, pumps, coat, scarf, lawyer |
| Personality | |
| Bust | 86cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 90cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Reimi Azuma
プロフィール
Anime girl Reimi Azuma is a character from Kisei Fuka ~Ore wa Sonzai Shinai no de, Nani o Yatte mo Yurusareru~.
They have been indexed as 女性 大人 with 黄色 eyes and 茶色 hair that is 首まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 黄色 | |
| 毛の色 | 茶色 | |
| 毛の長さ | 首まで | |
| 大まかな年齢区分 | 大人 | |
| 獣耳 | No |
Relations | Relations Graph
Mother of Tooru Azuma
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images
Comment
Capture Game | What is this? | Hints
Waifu and Imouto systems have now merged into something new, the Family Tree! Explore 19 relationship options, and maintain happiness with your family by chatting with them.
Family Tree
Most liked six word reviews
Tribute
Kawaii or NOT?!
| Sunzwolf joined |
/from/規制不可 ~俺は実在しないので、ナニをヤッても許される~/uploads/chars/4758-1512407598.jpg)
Facebook 

Kisei Fuka ~Ore wa Sonzai Shinai no de, Nani o Yatte mo Yurusareru~