One of the notable characters from Astraythem, Natsuki Sakurazuka is recognized for 腰まで / 腰より 金髪 / 黄色 hair and 緑 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 48903 |
|---|---|
| Name | Natsuki Sakurazuka |
| Other Names | 桜塚 名月, さくらづか なつき |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Astraythem |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Mai Gotou, 後藤麻衣, ごとう まい |
| タグ | hair ornament |
| Personality | |
| Birthday | July 19 |
| Sign | Cancer ♋ |
| Height | 164cm |
| Bust | 88cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 87cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Natsuki Sakurazuka
プロフィール
Natsuki Sakurazuka is a character from Astraythem.
They have been indexed as 女性 大人 with 緑 eyes and 金髪 / 黄色 hair that is 腰まで / 腰より length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 緑 | |
| 毛の色 | 金髪 / 黄色 | |
| 毛の長さ | 腰まで / 腰より | |
| 大まかな年齢区分 | 大人 | |
| 獣耳 | No |
Relations | Relations Graph
Older sister of Tsukumo Sakurazuka
Classmate of Kuurin Nagi
Classmate of Kirihiko Takashima
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Astraythem