|
☰ Links
|
|
| ID | 49118 |
|---|---|
| Name | Urara Hououji |
| Other Names | 鳳凰寺 うらら (ほうおうじ うらら) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Senpai Oppai Return to the Past-pai |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Kei Mizusawa, 瑞沢渓, みずさわ けい |
| タグ | arm bands, collar, headdress, apron, maid, flower, bikini, tanned |
| Personality | |
| Height | 172cm |
| Bust | 105cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 91cm |
| Birthday | September 26 |
| Sign | Libra ♎ |
Menu
|
|
| Day | |
2 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Urara Hououji
プロフィール
Anime girl Urara Hououji is a character from Senpai Oppai Return to the Past-pai.
They have been indexed as 女性 大人 with 赤 eyes and 紫 hair that is 腰まで / 腰より length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 赤 | |
| 毛の色 | 紫 | |
| 毛の長さ | 腰まで / 腰より | |
| 大まかな年齢区分 | 大人 | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Haruat25i00 joined |
SK071 rated Slayers ★★★★★
|
1
50
10/from/先パイ・乙パイ・過去に戻りパイ~あの日、あの時、S*Xしておけば良かった~/uploads/chars/5688-802655462.jpg)
Facebook 
Senpai Oppai Return to the Past-pai
SK071 rated