Jill Rizussei appears in Mamonokko Fantasy as an unsorted character with 胸まで 金髪 / 黄色 hair, 青 eyes, and elf ears.
|
☰ Links
|
|
| ID | 50858 |
|---|---|
| Name | Jill Rizussei |
| Other Names | ジル・リズッセイ |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Mamonokko Fantasy |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Milk Kano, 加乃みるく, かの みるく |
| タグ | ahoge, bun, midriff, detached sleeves |
| Personality | |
| Bust | 90cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 90cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Jill Rizussei
プロフィール
Jill Rizussei is a character from Mamonokko Fantasy.
They have been indexed as 女性 大人 with 青 eyes and 金髪 / 黄色 hair that is 胸まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 青 | |
| 毛の色 | 金髪 / 黄色 | |
| 毛の長さ | 胸まで | |
| 大まかな年齢区分 | 大人 | |
| 獣耳 | Elf |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| ShotoTodoroki joined |
| TGaf joined |

Facebook 
Mamonokko Fantasy