Irene Midgard is a character from Mamonokko Fantasy featuring 腰まで 灰色 hair, 赤 eyes, and 獣 ears.
|
☰ Links
|
|
| ID | 50866 |
|---|---|
| Name | Irene Midgard |
| Other Names | アイリーン・ミッドガル |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Mamonokko Fantasy |
| Media Type | h-game |
| 声優 | |
| タグ | horns, wings, tail, open shirt, dress, detached sleeves |
| Personality | |
| Bust | 89cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 88cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Irene Midgard
プロフィール
Irene Midgard is a character from Mamonokko Fantasy.
They have been indexed as 女性 大人 with 赤 eyes and 灰色 hair that is 腰まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 赤 | |
| 毛の色 | 灰色 | |
| 毛の長さ | 腰まで | |
| 大まかな年齢区分 | 大人 | |
| 獣耳 | 獣 |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
Elias rated Egao no Taenai Shokuba desu. ★★★★
|
| SpinebusterHHH joined |

Facebook 
Mamonokko Fantasy
Toma Runners Desires
Elias rated