Seiko Asabane is a character from Aniyome no Inketsu featuring 胸まで 栗色 hair and 黒 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 50941 |
|---|---|
| Name | Seiko Asabane |
| Other Names | 浅羽 祥子, あさばね しょうこ |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Aniyome no Inketsu |
| Media Type | h-game |
| 声優 | |
| タグ | |
| Personality | |
| Age | 29 |
| Height | 160cm |
| Bust | 92cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 88cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Seiko Asabane
プロフィール
Seiko Asabane is a character from Aniyome no Inketsu.
They have been indexed as 女性 大人 with 黒 eyes and 栗色 hair that is 胸まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 黒 | |
| 毛の色 | 栗色 | |
| 毛の長さ | 胸まで | |
| 大まかな年齢区分 | 大人 | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Weeb666999 joined |
SKyongmania faved One Piece Film: Strong World
|
SKyongmania rated One Piece Film: Strong World ★★★★★
|

Facebook 
Aniyome no Inketsu
SKyongmania faved