Naomi Evans appears in Prison Battleship 3 Brainwashing Route of Boiling Sand as an unsorted character with 肩まで 黒 hair and 赤 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 52162 |
|---|---|
| Name | Naomi Evans |
| Other Names | ナオミ・エヴァンス |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Prison Battleship 3 Brainwashing Route of Boiling Sand |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Kei Mizusawa, 瑞沢渓, みずさわ けい |
| タグ | uniform, tights, belt, tanned |
| Personality | |
| Height | 168cm |
| Bust | 90cm |
| Waist | 55cm |
| Hip | 84cm |
Menu
|
|
| Day | |
1 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Naomi Evans
プロフィール
Naomi Evans is a character from Prison Battleship 3 Brainwashing Route of Boiling Sand.
They have been indexed as 女性 大人 with 赤 eyes and 黒 hair that is 肩まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 赤 | |
| 毛の色 | 黒 | |
| 毛の長さ | 肩まで | |
| 大まかな年齢区分 | 大人 | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Taimanin (series) (2005)
Prison Battleship 3 Brainwashing Route of Boiling Sand (2007)
Taimanin Asagi -Battle Arena- (2014)
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| sheedy joined |
| Somniscope joined |
20
21
Facebook 