Firika Mia Shatana appears in Nuki Doki! ~Tenshi to Akuma no Sakusei Battle~ as an unsorted character with 胸まで 赤 hair and 紫 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 53652 |
|---|---|
| Name | Firika Mia Shatana |
| Other Names | フィリカ・ミア・シャタナ |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Nuki Doki! ~Tenshi to Akuma no Sakusei Battle~ |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Yuika Ayabe, 綾部結花, あやべ ゆいか |
| タグ | thigh-high boots, bracelet, tail, arm bands, vest, wings, collar, hair ribbons, succubus, midriff |
| Personality | |
| Race | Succubus |
| Height | 160cm |
| Weight | 47kg |
| Bust | 88cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 89cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Firika Mia Shatana
プロフィール
Firika Mia Shatana is a character from Nuki Doki! ~Tenshi to Akuma no Sakusei Battle~.
They have been indexed as 女性 Teen with 紫 eyes and 赤 hair that is 胸まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 紫 | |
| 毛の色 | 赤 | |
| 毛の長さ | 胸まで | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | No |
Relations | Relations Graph
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
台詞 | View All
“ Do you think the likes of an angel could get ahead of me. I'm Firika-sama, of course I'm the best! ”
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Chazerfilp joined |
| OldschoolAnimes joined |
| Jergee joined |
| BerserkOnizuka joined |
35
27
Facebook 
Nuki Doki! ~Tenshi to Akuma no Sakusei Battle~