Saki appears in Dedenden! as an unsorted character with 腰まで / 腰より 灰色 hair and 黄色 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 54405 |
|---|---|
| Name | Saki |
| Other Names | 咲, さき |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Dedenden! |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Miku Ozaki, 尾崎未來, おざき みく |
| タグ | chain, top hat, fishnet, skirt, fur, tights, gun, tanned |
| Personality | |
| Bust | 100cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 86cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Saki
プロフィール
Saki is a character from Dedenden!.
They have been indexed as 女性 大人 with 黄色 eyes and 灰色 hair that is 腰まで / 腰より length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 黄色 | |
| 毛の色 | 灰色 | |
| 毛の長さ | 腰まで / 腰より | |
| 大まかな年齢区分 | 大人 | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
1
1
Facebook 
Dedenden!