☰ Links
| Logs
|
|
| ID | 55569 |
|---|---|
| Name | Akina Kajiwara |
| Other Names | 梶原 明奈(かじわら あきな) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Kyouiku Shidou |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Oma Ichimura, 壱智村小真, いちむら おま |
| タグ | mini skirt, tights, hair intakes, hairband, tie, teacher |
| Personality | |
| Height | 160cm |
| Bust | 95cm |
| Waist | 61cm |
| Hip | 89cm |
| Role | Art teacher |
Menu
|
|
| Day | |
1 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Akina Kajiwara
プロフィール
Anime girl Akina Kajiwara is a character from Kyouiku Shidou.
They have been indexed as 女性 大人 with 青 eyes and ピンク hair that is 首まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 青 | |
| 毛の色 | ピンク | |
| 毛の長さ | 首まで | |
| 大まかな年齢区分 | 大人 | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images
Comment
Capture Game | What is this? | Hints
Waifu and Imouto systems have now merged into something new, the Family Tree! Explore 19 relationship options, and maintain happiness with your family by chatting with them.
Family Tree
Most liked six word reviews
Tribute
1 given by ichiroh 1 month(s) ago
Kawaii or NOT?!
| ppeople joined |
| geer1643 joined |
| Mbuz joined |
12/from/教育指導/uploads/chars/7200-835988525.png)
Facebook 

Kyouiku Shidou