One of the notable characters from Chocolate Princess! ~Injuu no!? Homestay~, Pyupyu Onaona Pararissa is recognized for 胸まで ピンク hair and 黄色 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 56408 |
|---|---|
| Name | Pyupyu Onaona Pararissa |
| Other Names | ピュピュ=オナオナ=パラリッサ |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Chocolate Princess! ~Injuu no!? Homestay~ |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Minami Imaya, 今谷皆美, いまや みなみ |
| タグ | princess, tanned, detached sleeves, twintails, midriff, school uniform, stockings, tie, cat ears, bunny ears, horns, bikini, heart, kimono |
| Personality | |
| Height | 149cm |
| Bust | 74cm |
| Waist | 52cm |
| Hip | 76cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Pyupyu Onaona Pararissa
プロフィール
Pyupyu Onaona Pararissa is a character from Chocolate Princess! ~Injuu no!? Homestay~.
They have been indexed as 女性 Child with 黄色 eyes and ピンク hair that is 胸まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 黄色 | |
| 毛の色 | ピンク | |
| 毛の長さ | 胸まで | |
| 大まかな年齢区分 | Child | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
SKyongmania faved Hototogisu
|
SKyongmania rated Echocalypse ★★★★
|

Facebook 
Chocolate Princess! ~Injuu no!? Homestay~
SKyongmania faved
SKyongmania rated