Haruna Amatsu is a character from Jokuaku Saimin 180 Byou featuring 腰まで / 腰より 赤 hair and 青 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 56604 |
|---|---|
| Name | Haruna Amatsu |
| Other Names | 雨渡 遥菜 (あまつ はるな) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Jokuaku Saimin 180 Byou |
| Media Type | h-game |
| 声優 | |
| タグ | stockings, bow, school uniform, armband, ponytail, cheek curls, hair ribbon |
| Personality | |
| Height | 159cm |
| Bust | 90cm |
| Waist | 54cm |
| Hip | 86cm |
| Role | Student council president |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Haruna Amatsu
プロフィール
Haruna Amatsu is a character from Jokuaku Saimin 180 Byou.
They have been indexed as 女性 Teen with 青 eyes and 赤 hair that is 腰まで / 腰より length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 青 | |
| 毛の色 | 赤 | |
| 毛の長さ | 腰まで / 腰より | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
/from/濁悪催眠180秒 ~目が覚めたら非処女になっていた~/uploads/chars/5688-1216975231.jpg)
Facebook 
Jokuaku Saimin 180 Byou