Anzu Hasegawa is a character from Jokuaku Saimin 180 Byou featuring 首まで 青 hair and 黄色 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 56606 |
|---|---|
| Name | Anzu Hasegawa |
| Other Names | 長谷川 杏 (はせがわ あんず) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Jokuaku Saimin 180 Byou |
| Media Type | h-game |
| 声優 | |
| タグ | school uniform, tie |
| Personality | |
| Height | 155cm |
| Bust | 85cm |
| Waist | 50cm |
| Hip | 80cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Anzu Hasegawa
プロフィール
Anzu Hasegawa is a character from Jokuaku Saimin 180 Byou.
They have been indexed as 女性 Teen with 黄色 eyes and 青 hair that is 首まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 黄色 | |
| 毛の色 | 青 | |
| 毛の長さ | 首まで | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Silk joined |
| UPALL joined |
| IDK_ joined |
/from/濁悪催眠180秒 ~目が覚めたら非処女になっていた~/uploads/chars/5688-1160368184.jpg)
Facebook 
Jokuaku Saimin 180 Byou