One of the notable characters from Qualiaffordance, Miki Kashihara is recognized for 肩まで 金髪 / 黄色 hair and 緑 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 58809 |
|---|---|
| Name | Miki Kashihara |
| Other Names | 柏原 魅樹, かしわら みき |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Qualiaffordance |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Yukiko Takaguchi, 高口幸子, たかぐち ゆきこ |
| タグ | school uniform, ponytail, multiple ahoge |
| Personality | |
| Height | 163cm |
| Bust | 93cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 88cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Miki Kashihara
プロフィール
Miki Kashihara is a character from Qualiaffordance.
They have been indexed as 女性 Teen with 緑 eyes and 金髪 / 黄色 hair that is 肩まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 緑 | |
| 毛の色 | 金髪 / 黄色 | |
| 毛の長さ | 肩まで | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| ac_pom joined |
| Hadeh joined |
| RagnaTB joined |

Facebook 
Qualiaffordance