One of the notable characters from Omae wa Juujin Niku Benki, Rin Amashiro is recognized for 首まで 黒 hair, 紫 eyes, and 獣 ears.
|
☰ Links
|
|
| ID | 59476 |
|---|---|
| Name | Rin Amashiro |
| Other Names | 天城 凛 (あましろ りん) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Omae wa Juujin Niku Benki |
| Media Type | h-game |
| 声優 | |
| タグ | neko, paws, suspenders, shorts |
| Personality | |
| Height | 157cm |
| Bust | 91cm |
| Waist | 55cm |
| Hip | 82cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Rin Amashiro
プロフィール
Rin Amashiro is a character from Omae wa Juujin Niku Benki.
They have been indexed as 女性 Teen with 紫 eyes and 黒 hair that is 首まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 紫 | |
| 毛の色 | 黒 | |
| 毛の長さ | 首まで | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | 獣 |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Rayu0 joined |
/from/お前は獣人肉便器 ~タネヅケ無限ループ~/uploads/chars/5688-304228759.jpg)
Facebook 
Omae wa Juujin Niku Benki