Touko Yoshii is a character from Mesu Kyoushi 3 ~Inetsu no Gakusha~ featuring 腰まで 赤 hair and 紫 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 59660 |
|---|---|
| Name | Touko Yoshii |
| Other Names | 吉井 灯子 (よしい とうこ) |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Mesu Kyoushi 3 ~Inetsu no Gakusha~ |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Miya Serizono, 芹園みや, せりぞの みや |
| タグ | hair intakes, ponytail, collar |
| Personality | |
| Birthday | January 27 |
| Sign | Aquarius ♒ |
| Height | 162cm |
| Bust | 94cm |
| Cup Size | G |
| Waist | 60cm |
| Hips | 91cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Touko Yoshii
プロフィール
Touko Yoshii is a character from Mesu Kyoushi 3 ~Inetsu no Gakusha~.
They have been indexed as 女性 大人 with 紫 eyes and 赤 hair that is 腰まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 紫 | |
| 毛の色 | 赤 | |
| 毛の長さ | 腰まで | |
| 大まかな年齢区分 | 大人 | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| theqngnsng joined |
3
51
99
88/from/牝教師3 ~淫悦の学舎~/uploads/chars/5688-392378548.jpg)
Facebook 
Mesu Kyoushi 3 ~Inetsu no Gakusha~