Akari Nukumori appears in Abnormal Arousal as one of the main characters with 胸まで 赤 hair and ピンク eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 60828 |
|---|---|
| Name | Akari Nukumori |
| Other Names | 温森 あかり (ぬくもり あかり) |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Abnormal Arousal |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Yuu Miyamori, 宮森ゆう, みやもり ゆう |
| タグ | nurse, hat, tights |
| Personality | |
| Height | 157cm |
| Bust | 83cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 80cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Akari Nukumori
プロフィール
Akari Nukumori is a character from Abnormal Arousal.
They have been indexed as 女性 大人 with ピンク eyes and 赤 hair that is 胸まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | ピンク | |
| 毛の色 | 赤 | |
| 毛の長さ | 胸まで | |
| 大まかな年齢区分 | 大人 | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
SKyongmania faved Hototogisu
|
SKyongmania rated Echocalypse ★★★★
|
/from/異常覚醒/uploads/chars/5688-1295953195.jpg)
Facebook 
Abnormal Arousal
SKyongmania faved
SKyongmania rated