Hisui Futaba is a character from Ichiban Janakya Dame Desu ka!? featuring 腰まで / 腰より 金髪 / 黄色 hair and 黄色 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 62467 |
|---|---|
| Name | Hisui Futaba |
| Other Names | 二葉 翡翠 (ふたば ひすい) |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Ichiban Janakya Dame Desu ka!? |
| Media Type | h-game |
| 声優 | |
| タグ | boots, dress |
| Personality | |
| Height | 153cm |
| Bust | 82cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 80cm |
| Birthday | June 26 |
| Sign | Cancer ♋ |
| Role | Osananajimi |
Menu
|
|
| Day | |
1 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Hisui Futaba
プロフィール
Hisui Futaba is a character from Ichiban Janakya Dame Desu ka!?.
They have been indexed as 女性 Teen with 黄色 eyes and 金髪 / 黄色 hair that is 腰まで / 腰より length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 黄色 | |
| 毛の色 | 金髪 / 黄色 | |
| 毛の長さ | 腰まで / 腰より | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | No |
Relations | Relations Graph
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
/from/1番じゃなきゃダメですかっ?/uploads/chars/5524-1485209748.jpg)
Facebook 
Ichiban Janakya Dame Desu ka!?