Anime girl Chiharu Misono is a 大人 with 胸まで length 茶色 hair and 紫 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 62835 |
|---|---|
| Name | Chiharu Misono |
| Other Names | 御薗 千春 |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Bero-Chu! - Magic Tongue and Cosplay Maids |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Sahomi Koyama, 小山 さほみ, こやま さほみ |
| タグ | ponytail, hair ribbon, ribbon |
| Personality | |
| Height | 153cm |
| Weight | 44kg |
| Bust | 90cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 89cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Chiharu Misono
プロフィール
Anime girl Chiharu Misono is a character from Bero-Chu! - Magic Tongue and Cosplay Maids.
They have been indexed as 女性 大人 with 紫 eyes and 茶色 hair that is 胸まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 紫 | |
| 毛の色 | 茶色 | |
| 毛の長さ | 胸まで | |
| 大まかな年齢区分 | 大人 | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
2
12
Facebook 
Bero-Chu! - Magic Tongue and Cosplay Maids