Mina Hasugase is a character from Cocoro@Function! featuring 腰まで / 腰より 茶色 hair and 青 / 緑 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 62891 |
|---|---|
| Name | Mina Hasugase |
| Other Names | 蓮ヶ瀬 水菜 (はすがせ みな) |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Cocoro@Function! |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Eri Sendai, 仙台エリ, せんだい エリ |
| タグ | v bangs, hair ornament, school uniform, flower, hacker |
| Personality | |
| Role | Transfer student |
| Height | 158cm |
| Bust | 90cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 88cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Mina Hasugase
プロフィール
Mina Hasugase is a character from Cocoro@Function!.
They have been indexed as 女性 Teen with 青 / 緑 eyes and 茶色 hair that is 腰まで / 腰より length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 青 / 緑 | |
| 毛の色 | 茶色 | |
| 毛の長さ | 腰まで / 腰より | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| black_silence123 joined |
| LordOfFrenziedFlame joined |
/from/ココロ@ファンクション !/uploads/chars/11498-2008736158.jpg)
Facebook 
Cocoro@Function!