Anime girl Fujiko Kabuto is a 大人 with 胸まで length 紫 hair and 黄色 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 63809 |
|---|---|
| Name | Fujiko Kabuto |
| Other Names | 兜 不二子 (かぶと ふじこ) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | St Brunhilde Girls Knight Academy |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Aya Honjou, 本城亜夜, ほんじょう あや |
| タグ | mole, helmet, bikini, cape, armor |
| Personality | |
| Height | 175cm |
| Bust | 140cm |
| Waist | 65cm |
| Hip | 95cm |
Menu
|
|
| Day | |
4 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
2 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
3 Character of the Month nominations |
|
Fujiko Kabuto
プロフィール
Anime girl Fujiko Kabuto is a character from St Brunhilde Girls Knight Academy.
They have been indexed as 女性 大人 with 黄色 eyes and 紫 hair that is 胸まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 黄色 | |
| 毛の色 | 紫 | |
| 毛の長さ | 胸まで | |
| 大まかな年齢区分 | 大人 | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| atsunikki joined |
5
10/from/聖ブリュンヒルデ学園少女騎士団と純白のパンティ ~甲冑お嬢様の絶頂おもらし~/uploads/chars/36226-1714975614.jpg)
Facebook 
St Brunhilde Girls Knight Academy