Rosalyn is a character from Kyonyuu Fantasy Gaiden 2 featuring 腰まで / 腰より オレンジ hair and 紫 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 64137 |
|---|---|
| Name | Rosalyn |
| Other Names | ロザリン |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Kyonyuu Fantasy Gaiden 2 |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Maki Kobayashi, 小林眞紀, こばやし まき |
| タグ | dress, collar, hair ribbons, princess |
| Personality | |
| Height | 166cm |
| Bust | 97cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 91cm |
| Weight | 54kg |
| Cup Size | I |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Rosalyn
プロフィール
Rosalyn is a character from Kyonyuu Fantasy Gaiden 2.
They have been indexed as 女性 大人 with 紫 eyes and オレンジ hair that is 腰まで / 腰より length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 紫 | |
| 毛の色 | オレンジ | |
| 毛の長さ | 腰まで / 腰より | |
| 大まかな年齢区分 | 大人 | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
3
56
12
56
Facebook 
Kyonyuu Fantasy (Series)