Hotori Nojima is a character from Precious Last Summer Party featuring 髪上げ / 不明 ピンク hair and 紫 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 648 |
|---|---|
| Name | Hotori Nojima |
| Other Names | 野島 ほとり(のじま ほとり) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Precious Last Summer Party |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Michiru Yuimoto, 結下みちる, ゆいもと みちる |
| タグ | bun, hairclip, stockings |
| Personality | |
| Bust | 78cm |
| Waist | 53cm |
| Hip | 82cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Hotori Nojima
プロフィール
Hotori Nojima is a character from Precious Last Summer Party.
They have been indexed as 女性 Teen with 紫 eyes and ピンク hair that is 髪上げ / 不明 length.
Profile
主人公の後輩。家事は全般的にこなすものの、料理だけは不得意。
性格はやや引っ込み思案で結構な天然さん。
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 紫 | |
| 毛の色 | ピンク | |
| 毛の長さ | 髪上げ / 不明 | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Brotei joined |
| SHIRO3 joined |

Facebook 
Precious Last Summer Party