One of the notable characters from Precious Last Summer Party, Madoka Kobayakawa is recognized for 腰まで / 腰より 紫 hair and 赤 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 649 |
|---|---|
| Name | Madoka Kobayakawa |
| Other Names | 小早川 円(こばやかわ まどか) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Precious Last Summer Party |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Natsumi Yanase, 柳瀬なつみ, やなせ なつみ |
| タグ | hair intakes, school uniform |
| Personality | |
| Role | Student council president |
| Height | 165cm |
| Bust | 90cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 86cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Madoka Kobayakawa
プロフィール
Madoka Kobayakawa is a character from Precious Last Summer Party.
They have been indexed as 女性 Teen with 赤 eyes and 紫 hair that is 腰まで / 腰より length.
Profile
主人公の先輩で、才色兼備な学園の生徒会長。スキンシップが大好きで、主人公を何かと子ども扱いする。
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 赤 | |
| 毛の色 | 紫 | |
| 毛の長さ | 腰まで / 腰より | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Brotei joined |
| SHIRO3 joined |

Facebook 
Precious Last Summer Party