Aki Suzuka is a character from Love Manual featuring 首まで ピンク hair and 青 eyes.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 65135 |
|---|---|
| Name | Aki Suzuka |
| Other Names | 鈴鹿 愛希 (すずか あき) |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Love Manual |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Yuika Ayabe, 綾部結花, あやべ ゆいか |
| タグ | twintails, hair ribbons, school uniform, ahoge, knee highs, sneakers |
| Personality | |
| Height | 156cm |
| Bust | 86cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 84cm |
| Blood Type | B |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Aki Suzuka
プロフィール
Aki Suzuka is a character from Love Manual.
They have been indexed as 女性 Teen with 青 eyes and ピンク hair that is 首まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 青 | |
| 毛の色 | ピンク | |
| 毛の長さ | 首まで | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
/from/恋式マニュアル/uploads/chars/11498-987968404.jpg)
Facebook 
Love Manual