Reika Matsubara is a character from Haru Koi Otome ~ Otome no Sono de Gokigenyou. ~ featuring 肩まで 金髪 / 黄色 hair and 紫 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 6625 |
|---|---|
| Name | Reika Matsubara |
| Other Names | 松原 麗架, まつばら れいか |
| Role | Supporting |
| Primary Assignment | Haru Koi Otome ~ Otome no Sono de Gokigenyou. ~ |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Yokote Kumiko, 横手 久美子, |
| タグ | school uniform |
| Personality | |
| Height | 174cm |
| Weight | 58kg |
| Bust | 90cm |
| Waist | 61cm |
| Hip | 82cm |
| Blood Type | O |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Reika Matsubara
プロフィール
Reika Matsubara is a character from Haru Koi Otome ~ Otome no Sono de Gokigenyou. ~.
They have been indexed as 女性 大人 with 紫 eyes and 金髪 / 黄色 hair that is 肩まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 紫 | |
| 毛の色 | 金髪 / 黄色 | (灰色) |
| 毛の長さ | 肩まで | |
| 大まかな年齢区分 | 大人 | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Please joined |
| aniconie82 joined |

Facebook 
Haru Koi Otome ~ Otome no Sono de Gokigenyou. ~