Anime girl Lilin is a 大人 with 腰まで length 紫 hair and 黄色 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 67271 |
|---|---|
| Name | Lilin |
| Other Names | リリン (Ririn) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Nangoku Sakunyuu Milk Island Musume. ~Hatsujou-hen~ |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Saki Minase, 水瀬沙季, みなせ さき |
| タグ | kimono |
| Personality | |
| Height | 166cm |
| Bust | 96cm |
| Waist | 62cm |
| Hip | 93cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
1 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Lilin
プロフィール
Anime girl Lilin is a character from Nangoku Sakunyuu Milk Island Musume. ~Hatsujou-hen~.
They have been indexed as 女性 大人 with 黄色 eyes and 紫 hair that is 腰まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 黄色 | |
| 毛の色 | 紫 | |
| 毛の長さ | 腰まで | |
| 大まかな年齢区分 | 大人 | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| lambsgoia joined |
| JoeDballer joined |
3
13/from/南国搾乳☆みるくアイランド娘。~発情篇~/uploads/chars/5688-1648280817.jpg)
Facebook 
Nangoku Sakunyuu Milk Island Musume. ~Hatsujou-hen~