Lily is a character from Koi x Koi = Infinity featuring 腰まで / 腰より 金髪 / 黄色 hair and 紫 eyes.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 70501 |
|---|---|
| Name | Lily |
| Other Names | リリィ |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Koi x Koi = Infinity |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Mia Naruse, 成瀬未亜, なるせ みあ |
| タグ | maid, headdress, arm bands, collar, boots, stockings, bow |
| Personality | |
| Height | 163cm |
| Bust | 96cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 88cm |
| Birthday | June 22 |
| Sign | Cancer ♋ |
| Blood Type | O |
| Star Sign | Cancer |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Lily
プロフィール
Lily is a character from Koi x Koi = Infinity.
They have been indexed as 女性 Teen with 紫 eyes and 金髪 / 黄色 hair that is 腰まで / 腰より length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 紫 | |
| 毛の色 | 金髪 / 黄色 | |
| 毛の長さ | 腰まで / 腰より | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Dovah joined |
| gyyrfhjtev joined |
 ~恋する乙女にできること~/uploads/chars/5688-2040089149.jpg)
Facebook 
Koi x Koi = Infinity