|
☰ Links
|
|
| ID | 70593 |
|---|---|
| Name | Mocha |
| Other Names | モカ |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Moero Chronicle |
| Media Type | video game |
| 声優 | Mai Gotou, 後藤麻衣, ごとう まい |
| タグ | succubus, thigh-high boots, tail, wings, pointy ears, horns, garter belt, opera gloves, collar |
| Personality | |
| Bust | 82cm |
| Waist | 52cm |
| Hip | 80cm |
| Race | Succubus |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Mocha
プロフィール
Anime girl Mocha is a character from Moero Chronicle.
They have been indexed as 女性 Teen with 黄色 eyes and 青 hair that is 首まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 黄色 | |
| 毛の色 | 青 | |
| 毛の長さ | 首まで | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | Elf |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| espnp joined |
| waver1111 joined |
AkayamiTatsuki faved Yowayowa Sensei
|
| Yuqii joined |

Facebook 
Moero Chronicle
AkayamiTatsuki faved