Mutsumi Kuramoto is one of the main characters from Chiccha Love Apart known for 肩まで 茶色 hair and 青 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 70626 |
|---|---|
| Name | Mutsumi Kuramoto |
| Other Names | 倉本 睦(くらもと くらもと) |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Chiccha Love Apart |
| Media Type | h-game |
| 声優 | |
| タグ | |
| Personality | |
| Height | 137cm |
| Bust | 67cm |
| Waist | 52cm |
| Hip | 71cm |
| Blood Type | O |
| Likes | Naoto, Play "it" |
| Dislikes | Study, homework |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Mutsumi Kuramoto
プロフィール
Mutsumi Kuramoto is a character from Chiccha Love Apart.
They have been indexed as 女性 Teen with 青 eyes and 茶色 hair that is 肩まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 青 | |
| 毛の色 | 茶色 | |
| 毛の長さ | 肩まで | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
/from/ちっちゃらぶアパート/uploads/chars/6186-1595776050.png)
Facebook 
Chiccha Love Apart