Nina Torikai appears in Chiccha Love Apart as one of the main characters with 腰まで / 腰より 白 hair and 紫 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 70627 |
|---|---|
| Name | Nina Torikai |
| Other Names | 鳥飼 ニナ(とりかい にな) |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Chiccha Love Apart |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Chiyo Ousaki, 桜咲千依, おうさき ちよ |
| タグ | |
| Personality | |
| Height | 130cm |
| Bust | 62cm |
| Waist | 49cm |
| Hip | 64cm |
| Blood Type | B |
| Likes | home garden, vegetables, bear |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Nina Torikai
プロフィール
Nina Torikai is a character from Chiccha Love Apart.
They have been indexed as 女性 Teen with 紫 eyes and 白 hair that is 腰まで / 腰より length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 紫 | |
| 毛の色 | 白 | |
| 毛の長さ | 腰まで / 腰より | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| UPALL joined |
| IDK_ joined |
Luna_Bakugo faved Boku no Hero Academia: Final Season
|
| Luna_Bakugo joined |
| MrOtaku26 joined |
/from/ちっちゃらぶアパート/uploads/chars/6186-1536466499.png)
Facebook 
Chiccha Love Apart
Luna_Bakugo faved