Alice Erzan is an unsorted character from 3Ping Lovers! known for 腰まで ピンク hair and ピンク eyes.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 70682 |
|---|---|
| Name | Alice Erzan |
| Other Names | アリス・エルザーン |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | 3Ping Lovers! |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Airi Ishihara, 石原 愛依梨, いしはら あいり |
| タグ | princess, stockings, detached sleeves |
| Personality | |
| Height | 155cm |
| Bust | 85cm |
| Waist | 54cm |
| Hip | 85cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Alice Erzan
プロフィール
Alice Erzan is a character from 3Ping Lovers!.
They have been indexed as 女性 Teen with ピンク eyes and ピンク hair that is 腰まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | ピンク | |
| 毛の色 | ピンク | |
| 毛の長さ | 腰まで | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| jabiluru joined |

Facebook 
3Ping Lovers!