Fray Ringgit appears in 3Ping Lovers! as an unsorted character with 腰まで 白 hair and 緑 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 70683 |
|---|---|
| Name | Fray Ringgit |
| Other Names | フレイ・リンギット (Furei Ringitto) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | 3Ping Lovers! |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Matsuri Mizuguchi, 水口まつり, みずぐち まつり |
| タグ | tanned, ponytail, armor |
| Personality | |
| Height | 170cm |
| Bust | 100cm |
| Waist | 61cm |
| Hip | 91cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Fray Ringgit
プロフィール
Fray Ringgit is a character from 3Ping Lovers!.
They have been indexed as 女性 大人 with 緑 eyes and 白 hair that is 腰まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 緑 | |
| 毛の色 | 白 | |
| 毛の長さ | 腰まで | |
| 大まかな年齢区分 | 大人 | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
statishu rated JoJo's Bizarre Adventure: Stardust Crusaders ★★★★★
|
| statishu joined |
| MysteriousNamekian joined |
1
5/from/3Ping Lovers!☆一夫二妻の世界へようこそ♪/uploads/chars/5688-276841379.jpg)
Facebook 
3Ping Lovers!
statishu rated