Lolo Eduard is an unsorted character from 3Ping Lovers! known for 胸まで 青 hair and 青 eyes.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 70684 |
|---|---|
| Name | Lolo Eduard |
| Other Names | ロロ・エデゥアール |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | 3Ping Lovers! |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Rie Hazuki, 羽月理恵, はづき りえ |
| タグ | tanned, bikini, necklace, dancer, bracelet, shawl, hairband |
| Personality | |
| Height | 162cm |
| Bust | 89cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 85cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Lolo Eduard
プロフィール
Lolo Eduard is a character from 3Ping Lovers!.
They have been indexed as 女性 大人 with 青 eyes and 青 hair that is 胸まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 青 | |
| 毛の色 | 青 | |
| 毛の長さ | 胸まで | |
| 大まかな年齢区分 | 大人 | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
4
Facebook 
3Ping Lovers!