Rachel Halfling is a character from 3Ping Lovers! featuring 腰まで / 腰より 白 hair and 青 / 緑 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 70686 |
|---|---|
| Name | Rachel Halfling |
| Other Names | レイチェル・ハーフリング (Reicheru Hafuringu) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | 3Ping Lovers! |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Kaori Nonaka, 野中カオリ, のなか かおり |
| タグ | stockings, staff, witch, hat, dress, cape, garter belt, gloves |
| Personality | |
| Height | 158cm |
| Bust | 96cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 88cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Rachel Halfling
プロフィール
Rachel Halfling is a character from 3Ping Lovers!.
They have been indexed as 女性 Teen with 青 / 緑 eyes and 白 hair that is 腰まで / 腰より length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 青 / 緑 | |
| 毛の色 | 白 | |
| 毛の長さ | 腰まで / 腰より | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| jabiluru joined |
50
21/from/3Ping Lovers!☆一夫二妻の世界へようこそ♪/uploads/chars/5688-1573667583.jpg)
Facebook 
3Ping Lovers!