Manaka Ninomiya is an unsorted character from 1/7 no Mahoutsukai known for 肩まで ピンク hair and ピンク eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 71031 |
|---|---|
| Name | Manaka Ninomiya |
| Other Names | 二宮 愛華 (にのみや まなか) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | 1/7 no Mahoutsukai |
| Media Type | h-game |
| 声優 | |
| タグ | pom-pon, school uniform, twintails |
| Personality | |
| Height | 150cm |
| Weight | 41kg |
| Bust | 77cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 79cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Manaka Ninomiya
プロフィール
Manaka Ninomiya is a character from 1/7 no Mahoutsukai.
They have been indexed as 女性 Teen with ピンク eyes and ピンク hair that is 肩まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | ピンク | |
| 毛の色 | ピンク | |
| 毛の長さ | 肩まで | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Sasebo joined |
| Rayu0 joined |
/from/1/7の魔法使い/uploads/chars/11498-2093658618.jpg)
Facebook 
1/7 no Mahoutsukai