☰ Links
| Logs
|
|
| ID | 71034 |
|---|---|
| Name | Minagi Gokokuin |
| Other Names | 護国院 美凪 (ごこくいん みなぎ) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Ojou-sama wa Katai no ga Osuki! ~Shinsei Naru Joshi Ryou Nikki~ |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Karen Mizuki, 美月華恋, みづき かれん |
| タグ | school uniform |
| Personality | |
| Height | 163cm |
| Bust | 89cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 87cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Minagi Gokokuin
プロフィール
Anime girl Minagi Gokokuin is a character from Ojou-sama wa Katai no ga Osuki! ~Shinsei Naru Joshi Ryou Nikki~.
They have been indexed as 女性 Teen with 緑 eyes and 金髪 / 黄色 hair that is 腰まで / 腰より length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 緑 | |
| 毛の色 | 金髪 / 黄色 | |
| 毛の長さ | 腰まで / 腰より | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images
Comment
Capture Game | What is this? | Hints
Waifu and Imouto systems have now merged into something new, the Family Tree! Explore 19 relationship options, and maintain happiness with your family by chatting with them.
Family Tree
Most liked six word reviews
Tribute
Kawaii or NOT?!
Elias rated Chitose Is in the Ramune Bottle ★★★★★
|
| monkedfluffy joined |
50
21/from/お嬢様はカタイのがお好き! ~神性なる女子寮日記~/uploads/chars/11498-1095611279.jpg)
Facebook 

Ojou-sama wa Katai no ga Osuki! ~Shinsei Naru Joshi Ryou Nikki~
Elias rated