Aoko Hirasaka appears in Ojou-sama wa Katai no ga Osuki! ~Shinsei Naru Joshi Ryou Nikki~ as an unsorted character with 腰まで 赤 hair and 青 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 71035 |
|---|---|
| Name | Aoko Hirasaka |
| Other Names | 平坂 蒼子 (ひらさか あおこ) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Ojou-sama wa Katai no ga Osuki! ~Shinsei Naru Joshi Ryou Nikki~ |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Miyu Inoue, 井上みゆ, いのうえ みゆ |
| タグ | apron |
| Personality | |
| Height | 156cm |
| Bust | 83cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 84cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Aoko Hirasaka
プロフィール
Aoko Hirasaka is a character from Ojou-sama wa Katai no ga Osuki! ~Shinsei Naru Joshi Ryou Nikki~.
They have been indexed as 女性 大人 with 青 eyes and 赤 hair that is 腰まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 青 | |
| 毛の色 | 赤 | |
| 毛の長さ | 腰まで | |
| 大まかな年齢区分 | 大人 | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| yangzixiongben joined |
statishu rated JoJo's Bizarre Adventure: Stardust Crusaders ★★★★★
|
| statishu joined |
| MysteriousNamekian joined |
/from/お嬢様はカタイのがお好き! ~神性なる女子寮日記~/uploads/chars/11498-1239402207.jpg)
Facebook 
Ojou-sama wa Katai no ga Osuki! ~Shinsei Naru Joshi Ryou Nikki~
statishu rated