One of the notable characters from Ojou-sama wa Katai no ga Osuki! ~Shinsei Naru Joshi Ryou Nikki~, Aika Shihou is recognized for 胸まで 金髪 / 黄色 hair and 青 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 71042 |
|---|---|
| Name | Aika Shihou |
| Other Names | 至宝 愛佳 (しほう あいか) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Ojou-sama wa Katai no ga Osuki! ~Shinsei Naru Joshi Ryou Nikki~ |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Yuri Takamura, 高村優里, たかむら ゆり |
| タグ | school uniform, tights, twintails, hair ribbons, curly hair |
| Personality | |
| Height | 159cm |
| Bust | 84cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 84cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Aika Shihou
プロフィール
Aika Shihou is a character from Ojou-sama wa Katai no ga Osuki! ~Shinsei Naru Joshi Ryou Nikki~.
They have been indexed as 女性 Teen with 青 eyes and 金髪 / 黄色 hair that is 胸まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 青 | |
| 毛の色 | 金髪 / 黄色 | |
| 毛の長さ | 胸まで | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| ShotoTodoroki joined |
| TGaf joined |
/from/お嬢様はカタイのがお好き! ~神性なる女子寮日記~/uploads/chars/11498-2138468418.jpg)
Facebook 
Ojou-sama wa Katai no ga Osuki! ~Shinsei Naru Joshi Ryou Nikki~