Mioko Kagurazaka appears in Saimin Class ~Joshi Zenin, Shiranai Uchi ni Ninshin Shitemashita~ as an unsorted character with 腰まで / 腰より 金髪 / 黄色 hair and 紫 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 71391 |
|---|---|
| Name | Mioko Kagurazaka |
| Other Names | 神楽坂 澪子 (かぐらざか みおこ) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Saimin Class ~Joshi Zenin, Shiranai Uchi ni Ninshin Shitemashita~ |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Nao Yukura, 由倉奈於, ゆくら なお |
| タグ | hairband, tie, stockings, school uniform |
| Personality | |
| Bust | 95cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 87cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Mioko Kagurazaka
プロフィール
Mioko Kagurazaka is a character from Saimin Class ~Joshi Zenin, Shiranai Uchi ni Ninshin Shitemashita~.
They have been indexed as 女性 Teen with 紫 eyes and 金髪 / 黄色 hair that is 腰まで / 腰より length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 紫 | |
| 毛の色 | 金髪 / 黄色 | |
| 毛の長さ | 腰まで / 腰より | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Natsu22s joined |
60 /from/催眠クラス ~女子全員、知らないうちに妊娠してました~/uploads/chars/11498-1002420482.jpg)
Facebook 
Saimin Class ~Joshi Zenin, Shiranai Uchi ni Ninshin Shitemashita~