☰ Links
| Logs
|
|
| ID | 71424 |
|---|---|
| Name | Aisa Minami |
| Other Names | 南波 愛沙 (みなみ あいさ) |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Honoo no Haramase Paidol My ★ Star Gakuen Z |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Ringo Aoba, 青葉りんご, あおば りんご |
| タグ | |
| Personality | |
| Height | 162cm |
| Bust | 99cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 95cm |
| Birthday | February 14 |
| Sign | Aquarius ♒ |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Aisa Minami
プロフィール
Anime girl Aisa Minami is a character from Honoo no Haramase Paidol My ★ Star Gakuen Z.
They have been indexed as 女性 Teen with 青 eyes and 赤 hair that is 胸まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 青 | |
| 毛の色 | 赤 | |
| 毛の長さ | 胸まで | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images
Comment
Capture Game | What is this? | Hints
Waifu and Imouto systems have now merged into something new, the Family Tree! Explore 19 relationship options, and maintain happiness with your family by chatting with them.
Family Tree
Most liked six word reviews
Tribute
Kawaii or NOT?!
| aiood8 joined |
/from/炎の孕ませ乳ドルマイ★スター学園Z/uploads/chars/11498-1400982851.jpg)
Facebook 

Honoo no Haramase (series)
Honoo no Haramase Paidol My ★ Star Gakuen Z