Idilia Pathos is an unsorted character from Abuse Counterattack 5 known for 肩まで 緑 hair and 茶色 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 71440 |
|---|---|
| Name | Idilia Pathos |
| Other Names | イディリア・パトス |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Abuse Counterattack 5 |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Miyabi Shion, 紫苑みやび, しおん みやび |
| タグ | hairband, armor |
| Personality | |
| Height | 172cm |
| Weight | 65kg |
| Bust | 104cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 98cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Idilia Pathos
プロフィール
Idilia Pathos is a character from Abuse Counterattack 5.
They have been indexed as 女性 大人 with 茶色 eyes and 緑 hair that is 肩まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 茶色 | |
| 毛の色 | 緑 | |
| 毛の長さ | 肩まで | |
| 大まかな年齢区分 | 大人 | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Gotziya joined |

Facebook 
Gyakushuu (Series)
Abuse Counterattack 5