One of the notable characters from Abuse Counterattack 5, Liedis is recognized for 腰まで 紫 hair, 紫 eyes, and elf ears.
|
☰ Links
|
|
| ID | 71443 |
|---|---|
| Name | Liedis |
| Other Names | リーディス |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Abuse Counterattack 5 |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Saki Minase, 水瀬沙季, みなせ さき |
| タグ | pointy ears, twin, earring |
| Personality | |
| Height | 158cm |
| Weight | 50kg |
| Bust | 84cm |
| Waist | 47cm |
| Hip | 85cm |
| Race | Dark Elf |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Liedis
プロフィール
Liedis is a character from Abuse Counterattack 5.
They have been indexed as 女性 大人 with 紫 eyes and 紫 hair that is 腰まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 紫 | |
| 毛の色 | 紫 | |
| 毛の長さ | 腰まで | |
| 大まかな年齢区分 | 大人 | |
| 獣耳 | Elf |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| yARRA joined |

Facebook 
Gyakushuu (Series)
Abuse Counterattack 5