Ratchetta Sourushia is an unsorted character from Abuse Counterattack 5 known for 肩まで 黒 hair and 赤 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 71444 |
|---|---|
| Name | Ratchetta Sourushia |
| Other Names | ラチェッタ・ソウルシア |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Abuse Counterattack 5 |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Kei Aikawa, 藍川珪, あいかわ けい |
| タグ | horns, armor, midriff, facial scar |
| Personality | |
| Height | 180cm |
| Weight | 95kg |
| Bust | 120cm |
| Waist | 69cm |
| Hip | 105cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Ratchetta Sourushia
プロフィール
Ratchetta Sourushia is a character from Abuse Counterattack 5.
They have been indexed as 女性 大人 with 赤 eyes and 黒 hair that is 肩まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 赤 | |
| 毛の色 | 黒 | |
| 毛の長さ | 肩まで | |
| 大まかな年齢区分 | 大人 | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| crepe joined |
Elias faved Always a Catch!: How I Punched My Way into Marrying a Prince
|

Facebook 
Gyakushuu (Series)
Abuse Counterattack 5
Elias faved