Hatsune Kirishima is an unsorted character from Nee-chan, Gomen Dashichatta! ~Onee-chan wa Boku Senyou~ known for 腰まで 青 hair and 青 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 72040 |
|---|---|
| Name | Hatsune Kirishima |
| Other Names | 霧島 初音 (きりしま はつね) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Nee-chan, Gomen Dashichatta! ~Onee-chan wa Boku Senyou~ |
| Media Type | h-game |
| 声優 | |
| タグ | |
| Personality | |
| Height | 167cm |
| Bust | 82cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 85cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Hatsune Kirishima
プロフィール
Hatsune Kirishima is a character from Nee-chan, Gomen Dashichatta! ~Onee-chan wa Boku Senyou~.
They have been indexed as 女性 大人 with 青 eyes and 青 hair that is 腰まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 青 | |
| 毛の色 | 青 | |
| 毛の長さ | 腰まで | |
| 大まかな年齢区分 | 大人 | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| NovaStar joined |
/from/ねえちゃん、ごめん出しちゃった! ~おねえちゃんは僕専用~/uploads/chars/11498-1057457066.jpg)
Facebook 
Nee-chan, Gomen Dashichatta! ~Onee-chan wa Boku Senyou~